Szanowni Państwo!

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epidemiczną w kraju z dniem 17 października miasto Zamość zostało objęte strefą czerwoną. W trosce o bezpieczeństwo pracowników oraz użytkowników, Archiwum Państwowe w Zamościu uprzejmie informuje, że od dnia 19 października 2020 r. zawiesza do odwołania:

- funkcjonowanie Czytelni w siedzibie Archiwum;

- bezpośrednią obsługę interesantów w Punkcie Obsługi Interesanta.

 

Z Archiwum Państwowym w Zamościu obowiązują następujące formy kontaktu:

- poczta elektroniczna (e-mail): Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.;

- telefon: 84 639 23 35;

- skrytka ePUAP;

- formularz kontaktowy;

- przesyłanie dokumentów papierowych pocztą tradycyjną na adres: Archiwum Państwowe w Zamościu, ul. Hrubieszowska 69A, 22-400 Zamość.

 

Informujemy również, że w związku z ograniczeniami działalności Archiwum Państwowego w Zamościu powodu panującego zagrożenia epidemicznego wydłużeniu mogą ulec terminy realizacji spraw, za co przepraszamy.

 

Zachęcamy Państwa do przeglądania kopii cyfrowych z naszego zasobu dostępnych na portalu szukajwarchiwach.gov.pl oraz na naszej stronie internetowej.

 

Prosimy o wyrozumiałość i życzymy dużo zdrowia.