APZ
Szanowni Państwo,

z uwagi na podjęte działania mających na celu powstrzymanie rozprzestrzeniania koronawirusa SARS CoV2, Naczelny Dyrektor Archiwów Państwowych podjął decyzję o ograniczeniu działalności archiwów państwowych. W związku z powyższym czytelnia Archiwum Państwowego w Zamościu pozostaje zamknięta w dniach od 12 do 25 marca 2020 r. Odwołane zostają również zaplanowane na najbliższe tygodnie zajęcia edukacyjne i wystawy.

Jednocześnie Dyrektor Archiwum Państwowego w Zamościu apeluje o ograniczenie wizyt osobistych w Archiwum do niezbędnego minimum. W razie potrzeby zachęcamy do kontaktu z Archiwum Państwowym w Zamościu w formie mailowej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznej 84 639 23 35 w godzinach pracy placówki.

Przypominamy również, że skany wielu dokumentów i zdjęć dostępne są online na portalu: https://www.szukajwarchiwach.gov.pl

 

Przepraszamy za utrudnienia.