APZ webSzanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniach 10-11 kwietnia 2024 r. (środa-czwartek), Czytelnia Archiwum Państwowego w Zamościu będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

APZ webSzanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 6 marca 2024 r., Czytelnia Archiwum Państwowego w Zamościu będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

APZ webSzanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 26 lutego 2024 r., Czytelnia Archiwum Państwowego w Zamościu będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

APZ webSzanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w  dniach 20-21 lutego 2024 r., Czytelnia Archiwum Państwowego w Zamościu będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

APZ webSzanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że 3 stycznia 2024 r. zapraszamy na wystawę "Dawne i współczesne książki polskie", czytelnia w tym dniu dla użytkowników będzie nieczynna.

APZ webSzanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że zgodnie z zarządzeniem Prezesa Rady Ministrów 2 stycznia (wtorek) 2024 r., Archiwum Państwowe w Zamościu będzie nieczynne.