APZ webSzanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 8 maja 2024 r., Czytelnia Archiwum Państwowego w Zamościu będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

APZ web

 20 lat temu, 1 maja 2004 roku, dokładnie o północy, Polska stała się członkiem Unii Europejskiej! Posiadasz dokumenty i zdjęcia związane z okresem integracji naszego kraju z UE? Chcesz podzielić się swoimi wspomnieniami z tego ważnego momentu w dziejach Polski? Włącz się w akcję Archiwum Zjednoczonej Europy – #ArchiwumPLUE!

APZ webSzanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 6 marca 2024 r., Czytelnia Archiwum Państwowego w Zamościu będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

APZ webSzanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w dniu 26 lutego 2024 r., Czytelnia Archiwum Państwowego w Zamościu będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

APZ webSzanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w  dniach 20-21 lutego 2024 r., Czytelnia Archiwum Państwowego w Zamościu będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

APZ webSzanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że 3 stycznia 2024 r. zapraszamy na wystawę "Dawne i współczesne książki polskie", czytelnia w tym dniu dla użytkowników będzie nieczynna.